fbpx

Kurs šití – moderně, tvořivě, jednoduše

Kurs šití - moderně, tvořivě, jednoduše

Chcete tvořit vlastní originální trička, polštářky, hračky?

Už vás nebaví konfekce? Bloumáváte po obchodě, procházíte různé prodejny, probíráte povlečení, měkké hračky, tašky, trička…? Říkáte si – tohle už jsem viděla, toto má sousedka, tamto sestřiny děti… Máte dojem, že za mnoho peněz málo originální muziky? Tak to jste tu správně – prozkoumejte kurs šití!

Kurs šití, to nejsou jen ostré nůžky, šicí stroj a nějaká nit. To máte razítka, podušky, měřítka, páráček, nitě takové a makové, řezák, váleček, tužky, pera, i nějaká ta chemie…Všechno vám Katka Dachovská vysvětlí.

Mít něco originálního a jedinečného není zase až tak nedosažitelné. Chce to jen trochu času, ždibec trpělivosti, náprstek šikovnosti, a zázrak se stane. Kurs šití vám k tomu pomůže. 

„Jednak získáte dovednosti, které hned tak někdo nemá, a jednak budete nejen sobě působit radost. A navíc uvidíte bleskové využití vaší kreativity v praxi. Velmi návykové.“

Katka Dachovská se ve svém kurzu šití soustředila na jednoduchost. Vysvětlí velmi podrobně a názorně, co budete potřebovat. Pomůcky, materiál, tipy a triky, všechno na stříbrném podnose. Nebo aspoň na řezací podložce.

Veselý polštářek, látková panenka, medvídek, kočička, i dráček s pohyblivými končetinami, to všechno se naučíte vyrábět. Zřejmě už nikdy nebudete mít nějakou fádní látkovou tašku, vždycky jen jedinečný originál. I děti či vnoučata ocení něco zvláštního, čím se budou moci pochlubit. Dokonce i domácí mazlíčci mohou mít nápadité hračky!

Kurs šití a jeho výsledek:

 • jasné a názorné praktické lekce
 • skvělá orientace v pomůckách a materiálech
 • přehršel tipů, triků, zajímavostí, vychytávek
 • okamžité výsledky v podobě originálních výrobků
 • relax, tvořivá pohoda a odpočinek
 • nezměrná radost vlastní i všech obdarovaných

Důležité upozornění!

Kurs šití vám zvedne sebevědomí. Opravdu. Jednak získáte dovednosti, které hned tak někdo nemá, a jednak budete nejen sobě působit radost. A navíc uvidíte bleskové využití vaší kreativity v praxi. Velmi návykové. Toho už se nezbavíte… 🙂


Stručný přehled kurzu šití:

 • 1 hodina 18 minut kurzu bezplatně ve třech lekcích
 • šest lekcí, tedy 2 hodiny 22 minut v prémiové placené části
 • vhodné začátečníky i mírně pokročilé
 • registrace do kurzu je zdarma
 • kurs pro lepší paměť spustíte kdykoliv – na PC i v mobilu
 • kreativní návody napořád – přístup ke kurzu vám už nikdo nezruší

Katka Dachovská sama sebe popisuje jako „švadlenku, která připravila zajímavý kurs šití pro začátečníky“. Má pravdu. Dalo by se ještě dodat, že je skvělou lektorkou s darem vysvětlovat cokoliv jednoduše a srozumitelně. Navíc cokoliv říká, ukazuje prakticky. Měla by rozhodně vytvořit nějaký další kurz. Že. Však se podívejte!

Že někdy později? Že se podíváte ještě jinam? No, dobrá… Ale abyste nezapomněli, podívejte se hlavně sem 😉

Nebo…možná by vás spíš zaujalo malování mandal? Umíme. Nebo přece jen textil, ale jiné techniky? Hračka. Ostatně, tak se tedy podívejte.

A víte co? Umíme i dorty! 🙂