fbpx

Zhubnout s Břicháčem – divné, že?

Dobře se najíst a u toho zhubnout?!

Také se občas divíte, co se to stalo?
Pekáč buchet se přesunul z povrchu kamsi dovnitř a dělá nepěknou bouli. Plovací kruh nepotřebuji, nosím si stále vlastní. Herdek, vždyť já už mám faldy i na zádech. Bicykl prosím se zesílenou konstrukcí a širším sedátkem. Hezké plavky, dělají se také v nadměru? Druhé patro?! – Kde že je tu výtah…? Nene, tu zmrzlinu si nedám, držím dietu. Na ten výlet s tebou Pepíčku nemohu, to neujdu. Protančit noc? – Bejvávalo…
Znáte to? A už to tak nechcete? Chcete zhubnout? Ehm, tady jste tedy zřejmě správně!

Zhubnout lze možná různými cestami. Břicháč ale zná tu přesně pro vás.

Takže zhubnout – jak na to?

Můžete se snažit zhubnout vskutku mnoha způsoby. Ovšem jen Břicháč Tom, civilním jménem Tomáš Kosačík, autor mnoha knih a lektor kurzů zaměřených právě na redukci tělesné hmotnosti, vám může představit osobně vytvořený a vyzkoušený jednoduchý systém. Nevyhýbá se ani popisu toho, jak začal, jaké překážky a trápení ho po cestě čekaly, a jak nakonec našel správnou cestu ven. Prostě „shodil“ 27 kg během cca devíti měsíců. Dobrý, co…?

„Změní se vám postava. Nehorázně si zvýšíte si sebevědomí. Už nikdy se nebudete stydět za svoje tělo. Pryč bude neustálé hlídání se, co ještě mohu sníst a co ne. Nakupovat budete v podstatně menších velikostech. Prostě, život se vám obrátí vzhůru nohama – na tu lepší stranu. Zkrátka zhubnout je fajn.“

Ano, zhubnout lze i s Břicháčem. Lidé už ale neběhají po polích za zajíci ani nehoní mamuty. Chcete-li zhubnout, je tedy třeba přijmout jinou taktiku. Ne, nejsou to všelijaké módní diety s jo-jo efektem ráno shodil/večer nabral. Není to hladovění. Není to kupodivu ani usilovné sportování. Takové rady v tomto kurzu hubnutí nenajdete. Ovšem narazíte na tři možné cesty k tomu, jak zhubnout „nafurt“. Zjistíte, co funguje a co ne. Která cesta je pro vás ta pravá. Pochopíte princip, proč se tuk usilovně drží a proč se jinak nemůžete pohnout z místa a ne a ne zhubnout.

Jen si to představte. Získáte víc energie, zbavíte se depresí, úzkostí. Vzroste důvěra v sebe samého, přijde daleko lepší fyzička, budete nosit hezčí oblečení, prostě projdete totální změnou. Už nikdy žádné pekelné diety. Už se prostě nikdy nebudete chtít vrátit. A budete mít systém, jak to udělat.

Pozor! Kurz způsobí, že:

 • budete vyhazovat, rozdávat nebo upravovat spoustu oblečení
 • navštívíte oddělení velikostí, kde jste dlouho nebyli
 • překvapíte okolí výrazně lepší fyzičkou
 • energie budete mít na rozdávání
 • naučíte se spoustu nových a chutných jídel
 • zrcadlo se stane vaším kamarádem
 • budete čelit mnoha otázkám „jak jsi to dokázal/dokázala“

A navíc:

Vylepší se vám postava. Nehorázně si zvýšíte si sebevědomí. Už nikdy se nebudete stydět za svoje tělo. Pryč bude neustálé hlídání se, co ještě mohu sníst a co ne. Nakupovat budete v podstatně menších velikostech. Prostě, život se vám obrátí vzhůru nohama – na tu lepší stranu. Zkrátka zjistíte, že zhubnout je fajn. Nafurt.


Stručný přehled kurzu:

 • úvodních 26 minut kurzu bezplatně ve čtyřech lekcích
 • devatenáct lekcí, tedy 3 hodiny 49 minut (!) v prémiové placené části
 • vhodné pro kohokoliv, kdo opravdu chce pocítit veskrze pozitivní změnu
 • registrace do kurzu je zdarma
 • kurs pro lepší paměť spustíte kdykoliv – na PC i v mobilu
 • spolehlivější paměť napořád – přístup ke kurzu vám už nikdo nezruší

„Břicháč Tom“, když byl ještě břicháč a snažil se nebýt, si sám prošel procesem hubnutí. Dokázal to, změnil se mu život, a co víc – umí všechno předat dál přirozenou a velmi srozumitelnou formou. Krom toho rád vaří a jí, hlavně to, co si umí (a že umí!) si sám připravit. A u toho pořád ještě drží formu, kterou získal ve zmíněném procesu, kdy dokázal výrazně zhubnout. Dokáže vám, že na to máte, a nemusíte být super člověk. Dokážete zhubnout. Fakt. Tak – hrr na to!

Nechcete? Spokojeni? Gratuluji! Ehm…ani mrknout na ty lekce zdarma…?
Tak třeba…něco sportu…? 🙂

Přece jen…trocha hudby…?